KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5886004
nr 588 6004
signerad, 1800-tal, 30x50
Kondition: färgbortfall
Utrop:
1.000 kr
Såld:
950 kr
måndag 15 juni 2009
kl 19:05:08
900 kr
750 kr
850 kr